Reklamacje i zwroty

Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji


Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2. Odesłanie produktu


Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury / paragonu.

3. Wysyłka


Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Krago White
Sędziwojewo 74
62-302 Węgierki

Uwaga! Prosimy o wcześniejszą informację o zaistniałej sytuacji, abyśmy mogli dopilnować otrzymania zwróconej przesyłki.

Torebki marki Bontemps oraz reklamacje z nimi związane rozpatrywane są w ciągu 30 dni ze względu na umiejscowienie siedziby producenta torebek. Wszelkie reklamacje związane z torebkami marki Bontemps są przekazywane przez Krago White bezpośrednio do producenta.
kontakt-bontemps

Zwrot towaru


Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Krago White
Sędziwojewo 74
62-302 Węgierki

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę. Wpłacona należność zostanie zwrócona w ciągu 10 dni od otrzymania produktu, zgodnie z danymi zawartymi w oświadczeniu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl